Search Results for " bahoi "
Sincer, omul asta are un farmec aparte. Nu-i mai gasesc contul de Youtube, no more fun for me. 🙁
Inregistrare TV din emisiunea ,,Romanii au talent”, de la ProTV, Sezonul 4 Episodul 8 – 04 Aprilie 2014.
Nu detin acest videoclip!
© MediaPro
Romanii Au Talent, Sezonul 4, Episodul 8 FULL – INTEGRAL – 04 04 2014 – il puteti viziona mai jos in caz de l-ati ratat aseara.
O mare si neplacuta “surpriza” a acestei editii a fost “celebrul” Bahoi, vi-l mai aduceti aminte? Ma asteptam sa rada cu gura pana la urechi, sa faca ceva interesant. Dar a fost balalau, a venit imbracat in sperietoarea din vrajitorul din Oz si a cantat o piesa hip-hop (compozitie proprie, clar) in care a inceput sa faca misto de Andra sau Mihai Petre. Nu foarte frumos din partea lui. 🙂
- Video: Bahoi s-a intors in online cu un proiect cinematografic alaturi de Dan Chisu – link [wtf/fun]
- Video: Ski cu jetpack în spate – link [amazing]
- Video: Asa ceva nu se exista in folbal 😀 – link [wtf/fun]
- Video: Oare ce mananca fetele astea? – link [hot]
- Video: Old Spice | Behind the Scenes – link [interesant]

Cu o melodie destinata publicului minoritar, versuri de exceptie, doua pitipoance pe fundal, o chitara electrica fara amplificare si un Opel Tigra second-hand, cu doua locuri, in care au incaput sase persoane cu tot cu operatorul, cantaretul a ajuns departe. Pe youtube.
Videoclipul lui Fernando a innebunit internetul, iar linkul cu piesa curge pe listele de messenger. Manelistul a turnat clipul muzical intr-un parc si intr-un bar, unde Florin din Pipirig, alias Fernando de la Caransebes, face show si topaie cu o ritmicitate ametitoare.
agenda.ro
Mda, presupun ca v-ati prins ca este vorba chiar despre minunatul Fernando de la Caransebes, pseudo-manelarul ce vi-l prezentam zilele trecute, urland in stil retard cum ca s-a casatorit. Măi, atat de mult il uraste lumea incat a devenit aproape vedeta nationala. Youtube, Antena 2, Radio Zu (da, Morar inca se uita pe aici) ne prezinta minunea iar romanii se bucura ca de fiecare data.
Presupun ca asistam la aparitia unui fenomen, comparabil cu fenomenalul Bahoi (chiar, pe asta l-au invitat si pe la Happy Hour, in caz ca nu stiati) si mai presupun ca 2009 va fi un an productiv din punctul asta de vedere.
Deci, ne-am saturat, vrem cat mai multa prostie si retarzi in tara asta. Astia sunt la moda acum, vrem sa radem de ei, pai se poate altcumva?
Măi nene măi…:)
Tzac-pac-trosc! Intelegi?
Se pare ca renumitul nostru hacker, Bahoi, s-a reprofilat si astazi ne invata cum sa ne luptam. Se mai pare ca omul nostru e plin de talente deci polivalent am putea spune.
» Read the rest of the entry..
Bahoi s-a intors cu seria sa de tutoriale. De data asta mai destept, mai puternic, mai doxat…..
“click”, “ţac”, “donloadezi”, “zip” & “pac”
Prezentarea e de prisos. As putea folosi aceleasi cuvinte ca aici numa’ ca singura diferenta este ca in tutorialul curent Bahoi injura prea mult dar asta nu inseamna ca isi pierde din farmec. 😉 Tzac…tzac….tzac…intelegeti?
Buna ziua. Ce sa va spun? Sa spuneti ca nu exista programe de spart Yahoo, magarii, chestii? Sa va invat cum se sparge Yahoo. De exemplu vrei sa spargi parola lu’ tovarasu tau sau vrei sa mergi la sala si sa spargi parola lu’ prietenul tau sau cuiva, tre’ sa instalezi un program care nu sparge parola instant, adica stai de vorba si sparge, dar..asta..intelegi..programezi un program la tine in casa si vine un tovaras sa intre pe Yahoo, da?
Pentru a sparge un cont de Yahoo este necesar sa urmati urmatorii pasi:
In primul rand trebuie sa ai multi tovarasi si sa asculti muzica buna. In al doilea rand trebe’ sa fii smecher si sa ai un calculator cu windows instalat in limba romana. In al treilea rand trebuie sa faci diferenta intrec “click” si “ţac”. In al patrulea rand trebuie sa ai rabdare sa se incarce, sa faci ferestrele mici, sa dezarhivezi apasand pe ultimul de jos si sa ai rabdare bre! P’orma sa dai un signin. Sa nu uitam de schimbatul pictogramelor (astfel incat amandoua sa semene la fel) si sa inchizi programul de spart parole apasand un ics. S-a inteles pana acum?
Mai departe il las pe Bahoi de la Constantasa va explice cum sta treaba, eu ma duc sa sparg cateva conturi de Yahoo. Brb, gtg, afk, plz, asl, jpg.. etc.. 😉 Speram ca veti gasi util acest mic tutorial. Nu putem decat sa va uram multa bafta si “fir intins” 🙂
» Read the rest of the entry..
















