Băiatul ăsta, deci, are o chitară, o voce, un sampler din ăla care care redă bucle muzicale (loop-uri, în limbajul popular) şi, pe deasupra, e şi beatboxer. Şi cum stătea el, aşa, având o chitară, un sampler, o voce şi pe deasupra mai şi fiind un beatboxer, s-a gândit să reinventeze “Where is my mind” a lui Pixies. Ce a ieşit e în cele ce urmează:
Intr-adevar, tipul se pricepe. O piesa care mi-a schimbat ziua:
» Read the rest of the entry..
Visit the ASUS Eee fan [ http://www.facebook.com/ASUSEee ] page each day to see the next video in “The Eee Pad Story” series!
Come watch Edward, Eddie, Elbert and Paddy get to know their new ASUS Eee Pad Transformer and join the countdown campaign for your chance to win a FREE Eee Pad!
ASUS EEE Pad Transformer intr-o parodie Bing Bang Theory:
Transformer este un tablet pc de 10.1 inch cu sistem de operare Android 3.0 şi tastatura detaşabilă.
Update: Wow, vreau si eu jucaria asta (detalii despre produs aveti aici). Eu zic ca merita 400 EUR (700 EUR e cea mai dotata).
» Read the rest of the entry..
- Site: Ciorapi pentru gravide – link [interesant]
- Video: Atacul unui monstru – link [fun]
- Video: Gandaci cu telecomanda. Cineva sa cheme Asociatia pentru Protectia Animalelor!! – link [wtf]
- Video: Un câine din Japonia nu vrea să abandoneze un alt câine rănit – link [interesant] thx to Ade
- Video: Diferentele dintre Toyota Corolla si Vw Jetta – link [interesant] thx to Ovidiu
Norske Talenter 2011 – Audition 2 – Bogdan 32 from Romania – Pianist/ComposerThe best one from audition 2 in Oslo. This is mostly in English. Upped by: Freddy Kristiansen aka Sebkrist from Arendal. Enjoy! 🙂
…dar România nu e interesata de talentul lor (mama, ce dramatic suna aceste cuvinte! :D).
De Bogdan Alin Ota nu a auzit nimeni, asta pana zilele trecute cand a aparut in emisiunea norvegiana Norske Talenter (Norvegia’s Got Talent). Omul nostru lucreaza prin straini la o firma unde cara de nebun copiatoare iar in timpul liber compune muzica si canta la pian.
Va invit sa-i urmarim impreuna prestatia, sa-mi ziceti ce parere aveti:
» Read the rest of the entry..



















