Turcia – Cehia 3-2 ($@$#@##@!!$$^^%)

Turcia Elvetia

Deci……. domnii mei! Sa ne rugam la Dumnezeu ca marti sa fim turci cu totii si sa ne calificam (dar nu in aceeasi maniera, NU!)

Este imposibil ce am vazut azi la partida Turcia – Cehia. 0-2 a fost scorul in minutul 75′ iar partida s-a terminat 3-2 pentru Turcia cu doua goluri inscrise in ultimele minute, portarul turc fiind eliminat in minutul 92′.

Cehia a plecat acasa!

OMFG ce final de meci! Istorie!

[sursa pozei]

bullets

14 Comments

1. Turcia – Cehia s-a jucat! Si dupa cum spuneai a condus Cehia cu 2-0 si restul e istorie.

Sper sa facem si noi aceeasi figura frumoasa!

HAI ROMANIA!

2. hahahaha o sa fim sub imperiul turcesc. o fi primit becali cadane sa sustina echipa:D

3. chiar ca-i cel mai meci din tot campionatu. adica nu-mi venea sa cred, ba rosu la portar, ba nu se da penalty, ba galben la ala de pe banca!!!! si 3-2 cand ziceam ca cehia a castigat.

4. Si eu am vazut meciul, frumos, sincer am tinut cu turcia inca din primul minut! Ma bucur pentru calificarea lor, cat despre a noastra e sigura ! 😀

5. am vazut doar finalul cand am auzit comentatorii cum tipau… meci de infarct pentru cehi. Sper sa ne calificam dar nu asa… un 1-0 pentru romania e suficient.

6. Eu zic ca nu avem nici o sansa sa ne calificam, ne bat olandezii si cu rezervele

7. In preliminarii am avut o victorie acasa si un egal la ei cu olandezii-titulari. Poate vom fi in stare sa invingem si pe olandezii-rezerve.

8. m-am uitat si eu la meci de la minutul 60 , nu am vazut decat golurile turcilor. Iar in minutul 92 chiar dupa ce a fost eliminat portarul turcilor si cehii or pornit un atac s-a luat curentul =)) abia am putut dormi …

9. nu cred ca se vor stresa olandezii prea tare cu noi, le place mai mult de noi decat de francezi si italieni. Eu zic ca vom face egal si ca Italia-Franta va fi egal :D, profetul din parcare 😀

10. “yoo” esti un prost…..daca tot te bagi in seama,spune ceva coerent si la subiect…probabil mai aveai seminte intre dinti si nu se terminase maneaua si ai ramas setat pe ritmuri orientale.pacat ca toti neghiobii au acces la site-uri publice.pentru astia ca “yoo” trebuie inventat un internet numai al lor…www.prostissiincultura.univers …..in rest,salutari tuturor celor care chiar au ceva de spus.blogul este super.felicitari lui “fulgerica”!!! 🙂

11. cata352004
    daca tu consideri asta asa sa fie , in primu rand nu sunt un prost , stiu mai multe decat tine, mai putin ca fulgerica, el ma stie,, urasc manelele, poate tie iti plac de aia le si sustii pe aci , si submit comment e ptr a iti spune impresiile, nu ptr a improsca cu noroi. nu te obliga nimeni sa citesti comenturile, si daca faci comentarii fa la subiectul de mai sus nu la ce scriu altii.
    ps. urasc fotbalul , asta ca sa stii si mai bine despre mine

12. Ce meci, ce meci! Super tare! Cand il vedeam pe noul portar al turcilor .. cu o privire “duceti naibii mingea aia departe de poarta”…. :))

13. ($@$#@##@!!$$^^%) zic si eu… Bine ca cehii nu i-au fotbalul asa in serios ca noi. In barul inde am vazut meciul erau vre-o 30 si doar unu a plans 😀
    Cat pt. noi… sperante mai sunt… vedem diseara..