Fulgerica Nobody is Perfect, I am Nobody

Nu disperati, sunt sigur ca metoda se poate aplica si la Logan sau la orice alta masina. Fie!

» Read the rest of the entry..

  • Poza: Ce naiba e in salata mea? – link [wtf]
  • Flash: Va plac paianjenii? – link [amazing/fun]
  • Video: Base Jump-ul poate fi periculos – link [wtf]
  • Stire: Sfarsitul lumii se amana un pic pana pe 21 Octombrie- link [interesant]
  • Video: Fake or real. Do we really care? – link [hot/18+]



Sigur. Ne vedem acolo!
Later edit: Si totusi, care ar fi ultimul lucru pe care l-ati face inainte de marele moment? 🙂
Dar totusi, ha sa o luam logic: Ati mai auzit cazuri in care o civilizatie investeste sapte miliarde de euro intr-un proiect cu ajutorul caruia sa se autodistruga? 😀
Hai mah…

Auziti ca maine la ora 10 pornesc protonii in cursa. Pana atunci avem timp sa reflectam.

Zic asta pentru ca ia uitati ce se intampla in orasul Samara din Rusia. Clip inregistrat in primavara lu’ 2008 insa proaspat “aterizat” pe internet.

Muzica e delicioasa si foarte bine aleasa. 🙂

» Read the rest of the entry..

Am ezitat un pic: nu stiam la ce categorie sa pun filmul asta dar am zis ca e mai bine sa-l postez si sa nu-l bag la daily links. Stiti de ce? Pentru ca am belit ochii mari si nu-mi venea sa cred. Nu-mi venea sa cred cat de distructiva poate fi natura, cat de puternic a fost tsunami-ul de acum 4 ani din Indonezia si cati oameni nevinovati au murit atunci (parca peste 100.000, nu?).

Incercati sa il vizionati fara sunet, veti intelege de ce:

» Read the rest of the entry..

  • Video: Sa nu-mi ziceti ca ala e tobogan pentru copii – link [wtf]
  • Video: Huh? – link [wtf]
  • Poza: Daca franez, m-ai spart! – link [fun]
  • Stire: Accident rutier intre doi pietoni – fara misto – link [wtf]
  • Video: Nokia lanseaza telefonul cu camera de 21MP – link [fun]

“Da-i un pic mai in fata….”

Eu tot nu mi-am dat seama ce e cu a doua pereche de bariere. Daca ar fi asa si la noi, multi temerari si-ar pierde pofta….cred! Dar stai, tipul asta ce-i fi avut in cap?  Secunda 44 face toti banii!

» Read the rest of the entry..

  • Video: Va recomand sa nu va apucati de asa ceva – link [amazing]
  • Video: O zi din viata unui caine – link [fun/interesant]
  • Poze: This is London – link [amazing/photo of the day]
  • Video: Chestia asta mi se pare infricosatoare. Se intampla undeva in Australia – link [amazing]
  • Video: Jackass rusesc? – link [fun] [thx to Alina]


Dragele Dragile mele (doamne & domnisoare) niciodata sa nu credeti ca in momentul cand dati o palma unui barbat nu vi se poate intampla nimic. Nu zic acum ca orice barbat trebuie sa riposteze dar cand dai peste o cutra care se ratoieste la tine…parca..parca…
Haideti sa vedem ce s-a intamplat in timpul unui reality show (gen “Monica”) desfasurat in India:
» Read the rest of the entry..

Piers:”I think I speak for the whole of America when I say that the sooner you are shipped back to Romania, the better. You are the worst dancers and the worst singers in the entire competition”

Vad ca si aici il scot in fata pe Dieter Bohlen “that bloody german”. Va dati seama ca mama lor vegheaza undeva din public si il sparge pe Piers cand il prinde pe strada, nu? Noroc cu David, ca e mai fricos din fire.

Carevasazica: bleah?

» Read the rest of the entry..

website statistics

Creative Commons License
Personal blog by fulgerica is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Romania License.