Oamenii astia traiesc drame in fiecare zi, la fel ca si noi. Insa ei se sacrifica si suporta in tacere pentru binele nostru. Si ei au vise, si ei au fost greu incercati de viata, trebuie sa ii intelegi si sa ii sprijini la greu. Sa ii sustii cum si ei te sustin pe tine.
Sa dansezi pentru ei!
Nu-i asa ca si voi v-ati saturat de kkturile astea electorale? 😀
» Citeste mai departe..
- Site: Dati un click pe lista de castigatori in zilele de 23, 24 si 26 octombrie si poate observati ceva interesant – link [wtf] thx to Razor
- Blog Post: Cele zece cele mai vizionate videouri pe Youtube sunt: – link [interesant]
- Poze: Swedish Bands – link [fun] thx to anton pann
- Video: Automatic baby walker – pentru mamici – link [interesant]
- Video: Scurt metraj – Super powers – link [fun]
Zicea cineva ca un vibrator nu poate inlocui un iubit/sot/mascul. A gresit! 🙂 Pentru ca si vibratoarele sunt capabile a avea sentimente sau emotii.
Erika implineste 2 ani pe 3 decembrie 2008. Petrecerea de ziua ei va incepe cu o zi mai devreme, in club Fabrica, cu un concert cu strangere de fonduri prezentat de Cabral, unde ii vom vedea pe cei de la Habar, Vita de Vie si Parazitii, trupa de teatru “Passe-Partout Dan Puric.
Vorbim despre un spectacol caritabil organizat cu scopul strangerii de fonduri pentru Erika, o fetita de aproape doi anisori, bolnava de leucemie. Daca se poate, dati sfoara in tara despre eveniment. Faceti-o fiecare pe blogul propriu, prin viu grai sau promovand afisul.
Mai multe detalii aflati la Cabral sau aici.
» Citeste mai departe..
Deci nu doar “Dragi” si nici doar “Stimati” ci amandoua la un loc, de aici concluzionam faptul ca omul s-a saturat pana peste cap de apucaturile brasovenilor cizelati.
KFC-ul din Brasov a aparut la ani distanta fata de McDonalds iar acolo nu am auzit vreodata de astfel de probleme. Cert este ca la KFC, brasovenii arunca la gunoi nu doar continutul ci chiar intreaga tava cu resturi.
Ce sa-i faci, asa sunt ardelenii, inceti, cumpatati si fac treaba pana la capat. 😀 Normal ca si eu ma numar printre ei (vorbesc de ardeleni nu si de apucaturile cu tava).
Mi-a placut tot ce au scos Pixaru’ pana acum asa ca sunt sigur ca nu voi rata nici noua productie intitulata “Up”. Un mosulet ursuz vs. un grasunel simpatic imbracat in cercetas? Hehe, deliciu.
Lansarea, undeva prin vara lu’ 2009. 😉
“This summer….”

Stiu, stiu, titlul v-a dus rapid in minte pe nenea ala ce grohaia in fruntea Cenaclului Flacara in era comunista, dar nu, nu e vorba de el in propozitie.
Direct din cocina si mocirle. N-a mai putut sa priveasca cum altii fura, corup, mint si dorm. NU fara ca el sa ia parte. Porcul este optiunea pe care Vama o ofera alegatorilor in cursa pentru Parlament. O optiune murdara, dar adevarata.
Vorbim de o campanie prin care trupa Vama isi promoveaza noul album. Si au gasit si prilejul, cu ocazia alegerilor ce tocmai bat la usa.
» Citeste mai departe..
Dupa ce ne-am delectat acum ceva timp cu prima reclama din serie, azi avem posibilitatea sa le vedem pe toate, adica inca vreo patru.
Eu ma oftic ca au scos replica lu’ Iri cu “Ce misto!” si omu chiar nu mai scoate un sunet ceea ce e pacat. In rest, Tolea joaca bine. 😀
















