- Video:
FlotariTractiuni la inaltime – link [wtf]
- Video: Copacul care canta, explicatia o vedeti imediat – link [amazing]
- Stire: Inchisoare pe viata pentru ca a furat niste gogosi – link [wtf]
- Video: AA-12 – Cel mai puternic shotgun existent – link [amazing]
- Video: There is something in my basket – link [fun]
- Video: O gaina iradiata? – link [wtf]
- Site: Porn pentru toate varstele – link [hot/fun]
- Poza zilei: Un crab intr-o cochilie de sticla – link [amazing]
- Video: Omul cu cristalul – link [amazing] thx to Emil
- Video: Senzatii unice – partea a treia- (primele parti aici si aici) – link [amazing/interesant] thx to marcky
Iraq 2008: Insurgentii iraqieni se confrunta in continuare cu trupele americane. Un Apache american survoleaza un drum. Elicopterul este echipat cu o camera iar imaginile ne arata 4 iraqieni inteligenti care incearca sa dezgroape o bomba ramasa neexplodata. Bun, imaginati-va ce urmeaza!
Am postat acest clip deoarece am o nedumerire: sa presupunem (doar) ca eu cu tine si inca doi pornim la cale operatiunea extrage bomba. Nu este normal ca doar unul dintre noi sa se supuna acestui risc? In schimb, uitati-va la iraqieni: 4 (patru) insi se inghesuiau in jurul bombei, sapau, ciocaneau, trageau de ea. WTF? Cum sa fii atat de cretin? Si cum de patru cretini ajung sa coexiste in mai putin de 4 metri patrati? Nu inteleg…
Filmul este SWF asa ca va puteti uita linistiti. Poate va exista un pic de zdruncinare pe plan psihic dar sunt curios ca veti ajunge la aceeasi intrebare ca a mea: ce naiba o fi fost in capul oamenilor aia?
» Read the rest of the entry..


















